-
-
Warranty
$79,200Used Audi e-tron 2025Used Audi e-tron 2025Audi e-tron A6 Sportback e-tron Performance 381hp (Ref# 19300)-
Warranty
-
Explore a wide selection of verified used Audi e-tron 2025 for sale in Abu Dhabi. Buy and sell used Audi e-tron 2025 in Abu Dhabi quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Audi e-tron (all)
Looking for the perfect used Audi e-tron 2025 in Abu Dhabi? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Audi e-tron 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Audi e-tron 2025 starting at an average price of 289,000. Each of our e-tron 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right e-tron 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Audi e-tron 2025 for you, across Abu Dhabi.
| Price | 289,000 - 289,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Electric |
| Horsepower | 402BHP |
| Torque | 664Nm |
| Battery size | 95kWh |
| Battery Range | 356km |
| Length | 4901mm |
| Width | 1935mm |
| Height | 1616mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 660L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 5.7sec |
| Top Speed | 200km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used Audi e-tron 2025 available for sale in Abu Dhabi.
The starting price of used Audi e-tron 2025 in Abu Dhabi is 289,000.