Explore a wide selection of verified used GMC Sierra 2024 for sale in Ajman. Buy and sell used GMC Sierra 2024 in Ajman quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
GMC Sierra
Looking for the perfect used GMC Sierra 2024 in Ajman? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned GMC Sierra 2024 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of GMC Sierra 2024 starting at an average price of 170,000 AED. Each of our Sierra 2024 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Sierra 2024 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand GMC Sierra 2024 for you, across Ajman.
| Price | AED 170,000 - AED 170,000 |
| Body Type | Pick Up Truck |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 310BHP |
| Torque | 471Nm |
| Engine capacity | 2.7L |
| Mileage | 8Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 91L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5886mm |
| Width | 2063mm |
| Height | 1917mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 7sec |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used GMC Sierra 2024 available for sale in Ajman.
The starting price of used GMC Sierra 2024 in Ajman is AED 170,000.