Explore a wide selection of verified used Mitsubishi L200 2025 for sale in Ajman. Buy and sell used Mitsubishi L200 2025 in Ajman quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mitsubishi L200
| Mitsubishi L200 2025 trims | Price* |
|---|---|
| L200 GLX Double Cab Petrol 2.4L 2025 | AED 74,000 |
| L200 GLX Double Cab Diesel A/T 2.4L 2025 | AED 86,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Mitsubishi L200 2025 in Ajman? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mitsubishi L200 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 2 listings of Mitsubishi L200 2025 starting at an average price of 74,000 AED. Each of our L200 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right L200 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mitsubishi L200 2025 for you, across Ajman.
| Price | AED 65,800 - AED 121,000 |
| Body Type | Pick Up Truck |
| Transmission | Manual & Automatic |
| Fuel Type | Petrol & Diesel |
| Horsepower | 126 BHP - 147 BHP |
| Torque | 194 Nm - 390 Nm |
| Engine capacity | 2.4 L |
| Mileage | 9 Km/L - 11 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 75 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5320 mm |
| Width | 1865 mm |
| Height | 1795 mm |
| Seating capacity | 2 - 5 seater |
| Top Speed | 180 km/h |
| Drive type | Rear Wheel Drive & Four Wheel Drive |
There are 2 used Mitsubishi L200 2025 available for sale in Ajman.
The starting price of used Mitsubishi L200 2025 in Ajman is AED 74,000.