Explore a wide selection of verified used Volkswagen T-ROC 2023 for sale in Ajman. Buy and sell used Volkswagen T-ROC 2023 in Ajman quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Volkswagen T-ROC
Looking for the perfect used Volkswagen T-ROC 2023 in Ajman? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Volkswagen T-ROC 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Volkswagen T-ROC 2023 starting at an average price of 50,000 AED. Each of our T-ROC 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right T-ROC 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Volkswagen T-ROC 2023 for you, across Ajman.
| Price | AED 50,000 - AED 50,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 150BHP |
| Torque | 250Nm |
| Engine capacity | 1.4L |
| Mileage | 16Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 50L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4240mm |
| Width | 1819mm |
| Height | 1573mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 445L |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Volkswagen T-ROC 2023 available for sale in Ajman.
The starting price of used Volkswagen T-ROC 2023 in Ajman is AED 50,000.