-
New Volkswagen T-ROC 2025
New Volkswagen T-ROC 2025 FeaturedVolkswagen T-ROC 300 TSI Black Package 1.5T 2025 (Export Price) -
New Volkswagen T-ROC 2025
New Volkswagen T-ROC 2025Volkswagen T-ROC 300 TSI Nardo 2025 (Export Price)
Explore a wide selection of verified new Volkswagen T-ROC 2025 for sale in Dubai. Buy and sell new Volkswagen T-ROC 2025 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Volkswagen T-ROC
Looking for the perfect new Volkswagen T-ROC 2025 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Volkswagen T-ROC 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 2 listings of Volkswagen T-ROC 2025 starting at an average price of 76,000 AED. Each of our T-ROC 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right T-ROC 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Volkswagen T-ROC 2025 for you, across Dubai.
| Price | AED 76,000 - AED 77,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 150BHP |
| Torque | 250Nm |
| Engine capacity | 1.4L |
| Mileage | 16Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 50L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4240mm |
| Width | 1819mm |
| Height | 1573mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 445L |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 2 new Volkswagen T-ROC 2025 available for sale in Dubai.
The starting price of new Volkswagen T-ROC 2025 in Dubai is AED 76,000.