Explore a wide selection of verified used Cadillac Escalade 2025 for sale in Dubai. Buy and sell used Cadillac Escalade 2025 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Cadillac Escalade
Looking for the perfect used Cadillac Escalade 2025 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Cadillac Escalade 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 63 listings of Cadillac Escalade 2025 starting at an average price of 421,999. Each of our Escalade 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Escalade 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Cadillac Escalade 2025 for you, across Dubai.
| Price | 415,000 - 690,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 420 BHP - 628 BHP |
| Torque | 623 Nm - 885 Nm |
| Engine capacity | 6.2 L |
| Mileage | 6 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 91 L - 98 L |
| Cylinders | 8 Cylinders |
| Length | 5382 mm |
| Width | 2059 mm |
| Height | 1948 mm |
| Seating capacity | 7 seater |
| Boot Space | 722 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 4 sec - 6 sec |
| Top Speed | 200 km/h |
| Drive type | All Wheel Drive & Four Wheel Drive |