-
-
Warranty
$23,300New GAC GS3 Emzoom 2027GAC GS3 Emzoom 2027 GAC Emzoom Sport+ / Brand New / GAC Warranty-
Warranty
-
-
Explore a wide selection of verified used GAC GS3 Emzoom 2027 for sale in Dubai. Buy and sell used GAC GS3 Emzoom 2027 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
GAC GS3 Emzoom
Looking for the perfect used GAC GS3 Emzoom 2027 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned GAC GS3 Emzoom 2027 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 2 listings of GAC GS3 Emzoom 2027 starting at an average price of 85,000 AED. Each of our GS3 Emzoom 2027 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right GS3 Emzoom 2027 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand GAC GS3 Emzoom 2027 for you, across Dubai.
| Price | AED 85,000 - AED 85,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 172BHP |
| Torque | 270Nm |
| Engine capacity | 1.5L |
| Mileage | 15Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 47L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4410mm |
| Width | 1850mm |
| Height | 1600mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 341L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 7sec |
| Top Speed | 200km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 2 used GAC GS3 Emzoom 2027 available for sale in Dubai.
The starting price of used GAC GS3 Emzoom 2027 in Dubai is AED 85,000.