-
New Geely EX5 EM-i 2027
New Geely EX5 EM-i 2027Geely EX5 EM-i EX5 PLUG IN HYBRID FULL OPTOINS (Export only)
Explore a wide selection of verified used Geely EX5 EM-i 2027 for sale in Dubai. Buy and sell used Geely EX5 EM-i 2027 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Geely EX5 EM-i
Looking for the perfect used Geely EX5 EM-i 2027 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Geely EX5 EM-i 2027 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Geely EX5 EM-i 2027 starting at an average price of 0 AED. Each of our EX5 EM-i 2027 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right EX5 EM-i 2027 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Geely EX5 EM-i 2027 for you, across Dubai.
| Price | AED 0 - AED 0 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Hybrid |
| Horsepower | 314 BHP |
| Torque | 387 Nm |
| Engine capacity | 1.5 L |
| Mileage | 20 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 50 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4740 mm |
| Width | 1905 mm |
| Height | 1685 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 302 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 8 sec |
| Top Speed | 170 km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Geely EX5 EM-i 2027 available for sale in Dubai.
The starting price of used Geely EX5 EM-i 2027 in Dubai is TBD.