Explore a wide selection of verified used Hyundai Stargazer 2024 for sale in Dubai. Buy and sell used Hyundai Stargazer 2024 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Hyundai Stargazer
Looking for the perfect used Hyundai Stargazer 2024 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Hyundai Stargazer 2024 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Hyundai Stargazer 2024 starting at an average price of 56,800 AED. Each of our Stargazer 2024 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Stargazer 2024 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Hyundai Stargazer 2024 for you, across Dubai.
| Price | AED 56,800 - AED 56,800 |
| Body Type | Van |
| Transmission | Manual & Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 113 BHP |
| Torque | 144 Nm |
| Engine capacity | 1.5 L |
| Mileage | 15 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 45 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4460 mm |
| Width | 1780 mm |
| Height | 1695 mm |
| Seating capacity | 7 seater |
| Boot Space | 200 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 11 sec |
| Top Speed | 180 km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Hyundai Stargazer 2024 available for sale in Dubai.
The starting price of used Hyundai Stargazer 2024 in Dubai is AED 56,800.