Explore a wide selection of verified used Toyota Raize 2025 for sale in Dubai. Buy and sell used Toyota Raize 2025 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Toyota Raize
Looking for the perfect used Toyota Raize 2025 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Toyota Raize 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 31 listings of Toyota Raize 2025 starting at an average price of 48,399 AED. Each of our Raize 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Raize 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Toyota Raize 2025 for you, across Dubai.
| Price | AED 47,999 - AED 60,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 97BHP |
| Torque | 140Nm |
| Engine capacity | 1L |
| Mileage | 17Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 36L |
| Cylinders | 3 Cylinders |
| Length | 4030mm |
| Width | 1710mm |
| Height | 1635mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 369L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 11sec |
| Top Speed | 180km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |