-
-
Warranty
$61,035New Mercedes-Benz CLA 250 2026Mercedes-Benz CLA 250 4MATIC Ramadan Special: 3,322/- PM | CLA250 AMG | GCC - 5 Years Warranty-
Warranty
-
Explore a wide selection of verified used Mercedes-Benz CLA 250 2026 for sale in Fujairah. Buy and sell used Mercedes-Benz CLA 250 2026 in Fujairah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mercedes-Benz CLA-Class
| Mercedes-Benz CLA 250 2026 trims | Price* |
|---|---|
| CLA 250 4MATIC 2026 | AED 224,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Mercedes-Benz CLA 250 2026 in Fujairah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mercedes-Benz CLA 250 2026 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mercedes-Benz CLA 250 2026 starting at an average price of 224,000 AED. Each of our CLA 250 2026 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right CLA 250 2026 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mercedes-Benz CLA 250 2026 for you, across Fujairah.
| Price | AED 224,000 - AED 224,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 350BHP |
| Torque | 420Nm |
| Engine capacity | |
| Mileage | 13Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 51L |
| Length | 4688mm |
| Width | 1830mm |
| Height | 1440mm |
| Seating capacity | 4 seater |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 1 used Mercedes-Benz CLA 250 2026 available for sale in Fujairah.
The starting price of used Mercedes-Benz CLA 250 2026 in Fujairah is AED 224,000.