Explore a wide selection of verified used Geely Coolray 2024 for sale in Sharjah. Buy and sell used Geely Coolray 2024 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Geely Coolray
| Geely Coolray 2024 trims | Price* |
|---|---|
| Coolray GK 1.5TD 2024 | AED 42,900 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Geely Coolray 2024 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Geely Coolray 2024 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Geely Coolray 2024 starting at an average price of 42,900 AED. Each of our Coolray 2024 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Coolray 2024 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Geely Coolray 2024 for you, across Sharjah.
| Price | AED 42,900 - AED 42,900 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Manual & Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 172 BHP - 177 BHP |
| Torque | 255 Nm - 290 Nm |
| Engine capacity | 1.5 L |
| Mileage | 13 Km/L - 14 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 45 L |
| Cylinders | 3 & 4 Cylinders |
| Length | 4330 mm - 4380 mm |
| Width | 1795 mm - 1810 mm |
| Height | 1609 mm - 1615 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 330 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 7.9 sec |
| Top Speed | 200 km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Geely Coolray 2024 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Geely Coolray 2024 in Sharjah is AED 42,900.