-
-
Highly Responsive
$9,900Used JAC JS4 2023JAC JS4 1.5T JAC JS4 1.5L 2023 GCC | Accident Free | | Full Option 756 AED Monthly-
Highly Responsive
-
Explore a wide selection of verified used JAC JS4 2023 for sale in Sharjah. Buy and sell used JAC JS4 2023 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
JAC JS4
| JAC JS4 2023 trims | Price* |
|---|---|
| JS4 1.5T 2023 | AED 36,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used JAC JS4 2023 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned JAC JS4 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of JAC JS4 2023 starting at an average price of 36,000 AED. Each of our JS4 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right JS4 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand JAC JS4 2023 for you, across Sharjah.
| Price | AED 36,000 - AED 36,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 147BHP |
| Torque | 210Nm |
| Engine capacity | 1.5L |
| Mileage | 14Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 55L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4410mm |
| Width | 1800mm |
| Height | 1660mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 520L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 13sec |
| Top Speed | 180km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used JAC JS4 2023 available for sale in Sharjah.
The starting price of used JAC JS4 2023 in Sharjah is AED 36,000.