-
-
-
$39,509 FeaturedUsed Jeep Wrangler 2024Used Jeep Wrangler 2024 FeaturedJeep Wrangler Wrangler Sport 4xe -
-
-
-
-
-
-
Explore a wide selection of verified used Jeep Wrangler 2024 for sale in Sharjah. Buy and sell used Jeep Wrangler 2024 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Jeep Wrangler
| Jeep Wrangler 2024 trims | Price* |
|---|---|
| Wrangler Rubicon 3.6L A/T (5 Seater) 2024 | 170,000 |
| Wrangler Rubicon X 3.6L 2024 | 169,000 |
| Wrangler Unlimited Sahara 2.0L A/T 2024 | 132,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Jeep Wrangler 2024 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Jeep Wrangler 2024 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 10 listings of Jeep Wrangler 2024 starting at an average price of 129,500. Each of our Wrangler 2024 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Wrangler 2024 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Jeep Wrangler 2024 for you, across Sharjah.
| Price | 125,000 - 325,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Manual & Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 270 BHP - 470 BHP |
| Torque | 352 Nm - 637 Nm |
| Engine capacity | 2 L - 6.4 L |
| Mileage | 5 Km/L - 8 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 66 L - 81 L |
| Cylinders | 6, 4 & 8 Cylinders |
| Length | 4237 mm - 4785 mm |
| Width | 1875 mm - 1877 mm |
| Height | 1801 mm - 1869 mm |
| Seating capacity | 4 - 5 seater |
| Boot Space | 487 L - 898 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 5 sec - 8 sec |
| Top Speed | 180 km/h - 220 km/h |
| Drive type | Four Wheel Drive, All Wheel Drive & Front Wheel Drive |
There are 10 used Jeep Wrangler 2024 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Jeep Wrangler 2024 in Sharjah is 129,500.