Explore a wide selection of verified used Kia Cerato 2024 for sale in Sharjah. Buy and sell used Kia Cerato 2024 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Kia Cerato
Looking for the perfect used Kia Cerato 2024 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Kia Cerato 2024 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Kia Cerato 2024 starting at an average price of 49,999. Each of our Cerato 2024 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Cerato 2024 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Kia Cerato 2024 for you, across Sharjah.
| Price | 49,999 - 49,999 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 128 BHP |
| Torque | 155 Nm |
| Engine capacity | 1.6 L |
| Mileage | 14 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 50 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4640 mm - 4650 mm |
| Width | 1800 mm |
| Height | 1450 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 505 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 12 sec |
| Top Speed | 200 km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Kia Cerato 2024 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Kia Cerato 2024 in Sharjah is 49,999.