-
- Right Hand
Used Mercedes Benz CLA 200 2023
Used Mercedes Benz CLA 200 2023Mercedes Benz CLA 200 Export from Australia (Export only)- Right Hand
Explore a wide selection of verified used Mercedes Benz CLA 200 2023 for sale in Sharjah. Buy and sell used Mercedes Benz CLA 200 2023 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mercedes Benz CLA-Class
Looking for the perfect used Mercedes Benz CLA 200 2023 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mercedes Benz CLA 200 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mercedes Benz CLA 200 2023 starting at an average price of 0. Each of our CLA 200 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right CLA 200 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mercedes Benz CLA 200 2023 for you, across Sharjah.
| Price | 0 - 0 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 240BHP |
| Torque | 340Nm |
| Engine capacity | |
| Mileage | 15Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 43L |
| Length | 4688mm |
| Width | 1830mm |
| Height | 1439mm |
| Seating capacity | 4 seater |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 1 used Mercedes Benz CLA 200 2023 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Mercedes Benz CLA 200 2023 in Sharjah is TBD.