-
-
Warranty
$7,700Used Suzuki Baleno 2022Suzuki Baleno Banking facilities without the need for a first payment-
Warranty
-
Explore a wide selection of verified used Suzuki Baleno 2022 for sale in Sharjah. Buy and sell used Suzuki Baleno 2022 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Suzuki Baleno
Looking for the perfect used Suzuki Baleno 2022 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Suzuki Baleno 2022 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Suzuki Baleno 2022 starting at an average price of 28,000 AED. Each of our Baleno 2022 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Baleno 2022 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Suzuki Baleno 2022 for you, across Sharjah.
| Price | AED 28,000 - AED 28,000 |
| Body Type | Hatchback |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 103 BHP |
| Torque | 138 Nm |
| Engine capacity | 1.5 L |
| Mileage | 12 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 37 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 3990 mm |
| Width | 1745 mm |
| Height | 1500 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 355 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 11.6 sec |
| Top Speed | 180 km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Suzuki Baleno 2022 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Suzuki Baleno 2022 in Sharjah is AED 28,000.