-
$69,900 PremiumNew Toyota Coaster 2026New Toyota Coaster 2026 PremiumToyota Coaster COASTER 4.2 DIESEL || 23 Seater || 2026
Explore a wide selection of verified used Toyota Coaster 2026 for sale in Sharjah. Buy and sell used Toyota Coaster 2026 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Toyota Coaster
Looking for the perfect used Toyota Coaster 2026 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Toyota Coaster 2026 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Toyota Coaster 2026 starting at an average price of 255,000 AED. Each of our Coaster 2026 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Coaster 2026 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Toyota Coaster 2026 for you, across Sharjah.
| Price | AED 255,000 - AED 255,000 |
| Body Type | Bus |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 145BHP |
| Torque | 235Nm |
| Engine capacity | 2.7L |
| Mileage | |
| Fuel Tank Capacity | 95L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 6990mm |
| Width | 2080mm |
| Height | 2635mm |
| Seating capacity | 23 seater |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 1 used Toyota Coaster 2026 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Toyota Coaster 2026 in Sharjah is AED 255,000.