-
Used Toyota Sienna 2013
Used Toyota Sienna 2013 FeaturedToyota Sienna customs papers number 1, power doors
Explore a wide selection of verified used Toyota Sienna 2013 for sale in Sharjah. Buy and sell used Toyota Sienna 2013 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Toyota Sienna
Looking for the perfect used Toyota Sienna 2013 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Toyota Sienna 2013 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Toyota Sienna 2013 starting at an average price of 27,000 AED. Each of our Sienna 2013 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Sienna 2013 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Toyota Sienna 2013 for you, across Sharjah.
| Price | AED 27,000 - AED 27,000 |
| Body Type | Van |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Hybrid |
| Horsepower | 245BHP |
| Torque | 370Nm |
| Engine capacity | 2.5L |
| Mileage | 10Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 85L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5180mm |
| Width | 1990mm |
| Height | 1780mm |
| Seating capacity | 8 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 10sec |
| Top Speed | 180km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used Toyota Sienna 2013 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Toyota Sienna 2013 in Sharjah is AED 27,000.