-
$35,300 PremiumUsed Mini John Cooper Works 2025Used Mini John Cooper Works 2025 PremiumMini John Cooper Works -
$38,400 FeaturedUsed Mini John Cooper Works 2025Used Mini John Cooper Works 2025 FeaturedMini John Cooper Works -
Explore a wide selection of verified used Mini John Cooper Works 2025 for sale in UAE. Buy and sell used Mini John Cooper Works 2025 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mini John Cooper Works
Looking for the perfect used Mini John Cooper Works 2025 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mini John Cooper Works 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 3 listings of Mini John Cooper Works 2025 starting at an average price of 129,000. Each of our John Cooper Works 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right John Cooper Works 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mini John Cooper Works 2025 for you, across UAE.
| Price | 129,000 - 165,000 |
| Body Type | Hatchback |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 302BHP |
| Torque | 450Nm |
| Engine capacity | |
| Mileage | 11Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 44L |
| Length | 3879mm |
| Width | 1762mm |
| Height | 1420mm |
| Seating capacity | 2 seater |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 3 used Mini John Cooper Works 2025 available for sale in UAE.
The starting price of used Mini John Cooper Works 2025 in UAE is 129,000.