Explore a wide selection of verified used BMW i7 2026 for sale in Abu Dhabi. Buy and sell used BMW i7 2026 in Abu Dhabi quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
BMW 7 series
Looking for the perfect used BMW i7 2026 in Abu Dhabi? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned BMW i7 2026 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of BMW i7 2026 starting at an average price of 599,000 AED. Each of our i7 2026 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right i7 2026 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand BMW i7 2026 for you, across Abu Dhabi.
| Price | AED 599,000 - AED 599,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Electric |
| Horsepower | 536BHP |
| Torque | 745Nm |
| Battery size | 101.7kWh |
| Battery Range | 625km |
| Length | 5291mm |
| Width | 1950mm |
| Height | 1544mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 500L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 4.5sec |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used BMW i7 2026 available for sale in Abu Dhabi.
The starting price of used BMW i7 2026 in Abu Dhabi is AED 599,000.