Explore a wide selection of verified used BMW Z4 2026 for sale in Abu Dhabi. Buy and sell used BMW Z4 2026 in Abu Dhabi quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
BMW Z
Looking for the perfect used BMW Z4 2026 in Abu Dhabi? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned BMW Z4 2026 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of BMW Z4 2026 starting at an average price of 255,000 AED. Each of our Z4 2026 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Z4 2026 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand BMW Z4 2026 for you, across Abu Dhabi.
| Price | AED 255,000 - AED 255,000 |
| Body Type | Convertible |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 189BHP |
| Torque | 290Nm |
| Engine capacity | 2L |
| Mileage | 13Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 52L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4324mm |
| Width | 1864mm |
| Height | 1304mm |
| Seating capacity | 2 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 6sec |
| Top Speed | 230km/h |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 1 used BMW Z4 2026 available for sale in Abu Dhabi.
The starting price of used BMW Z4 2026 in Abu Dhabi is AED 255,000.