Explore a wide selection of verified new BMW X6M 2024 for sale in Dubai. Buy and sell new BMW X6M 2024 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
BMW X6
Looking for the perfect new BMW X6M 2024 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned BMW X6M 2024 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of BMW X6M 2024 starting at an average price of 0 AED. Each of our X6M 2024 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right X6M 2024 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand BMW X6M 2024 for you, across Dubai.
| Price | AED 0 - AED 0 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 617BHP |
| Torque | 750Nm |
| Engine capacity | 4.4L |
| Mileage | 7Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 83L |
| Cylinders | 8 Cylinders |
| Length | 4941mm |
| Width | 2019mm |
| Height | 1693mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 580L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 3.8sec |
| Top Speed | 250km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 new BMW X6M 2024 available for sale in Dubai.
The starting price of new BMW X6M 2024 in Dubai is AED 0.