Explore a wide selection of verified new BMW X6 M 2025 for sale in Dubai. Buy and sell new BMW X6 M 2025 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
BMW X6
| BMW X6 M 2025 trims | Price* |
|---|---|
| X6 M Competition 4.4L 2025 | 499,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect new BMW X6 M 2025 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned BMW X6 M 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of BMW X6 M 2025 starting at an average price of 0. Each of our X6 M 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right X6 M 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand BMW X6 M 2025 for you, across Dubai.
| Price | 0 - 0 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 617BHP |
| Torque | 750Nm |
| Engine capacity | 4.4L |
| Mileage | 7Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 83L |
| Cylinders | 8 Cylinders |
| Length | 4941mm |
| Width | 2019mm |
| Height | 1693mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 580L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 3.8sec |
| Top Speed | 250km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 new BMW X6 M 2025 available for sale in Dubai.
The starting price of new BMW X6 M 2025 in Dubai is 337,999.