-
- Right Hand
New Nissan Civilian 1999
New Nissan Civilian 1999Nissan Civilian NISSAN CIVILIAN BUS RHD 1999 MODEL 4.1 L DIESEL MANUAL(PM700010) (Export only)- Right Hand
Explore a wide selection of verified new Nissan Civilian 1999 for sale in Dubai. Buy and sell new Nissan Civilian 1999 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Nissan Civilian
Looking for the perfect new Nissan Civilian 1999 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Nissan Civilian 1999 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Nissan Civilian 1999 starting at an average price of 0 AED. Each of our Civilian 1999 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Civilian 1999 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Nissan Civilian 1999 for you, across Dubai.
| Price | AED 0 - AED 0 |
| Body Type | Bus |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 177BHP |
| Torque | 322Nm |
| Engine capacity | 4.5L |
| Mileage | |
| Fuel Tank Capacity | 107L |
| Cylinders | 6 Cylinders |
| Length | 6990mm |
| Width | 2255mm |
| Height | 2650mm |
| Seating capacity | 22 seater |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 1 new Nissan Civilian 1999 available for sale in Dubai.
The starting price of new Nissan Civilian 1999 in Dubai is TBD.