-
$65,500 FeaturedUsed BMW Z4 2025Used BMW Z4 2025 FeaturedBMW Z4 sDrive 30i 2.0L SUMMER STARTS NOW | EXCLUSIVE DEAL BY BLACKLINE, 2030 Warranty + Service, GCC, Low K
Explore a wide selection of verified used BMW Z4 2025 for sale in Dubai. Buy and sell used BMW Z4 2025 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
BMW Z
| BMW Z4 2025 trims | Price* |
|---|---|
| Z4 sDrive 30i 2.0L 2025 | AED 239,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used BMW Z4 2025 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned BMW Z4 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of BMW Z4 2025 starting at an average price of 239,000 AED. Each of our Z4 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Z4 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand BMW Z4 2025 for you, across Dubai.
| Price | AED 239,000 - AED 239,000 |
| Body Type | Convertible |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 189BHP |
| Torque | 290Nm |
| Engine capacity | 2L |
| Mileage | 13Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 52L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4324mm |
| Width | 1864mm |
| Height | 1304mm |
| Seating capacity | 2 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 6sec |
| Top Speed | 230km/h |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 1 used BMW Z4 2025 available for sale in Dubai.
The starting price of used BMW Z4 2025 in Dubai is AED 239,000.