-
-
Warranty
$60,000 FeaturedUsed BMW Z4 2024Used BMW Z4 2024 FeaturedBMW Z4 sDrive 30i 2.0L 2024 BMW Z4 sDrive30i, BMW Warranty+Service Contract+Full Service History, GCC-
Warranty
-
Explore a wide selection of verified used BMW Z4 2024 for sale in Dubai. Buy and sell used BMW Z4 2024 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
BMW Z
| BMW Z4 2024 trims | Price* |
|---|---|
| Z4 sDrive 30i 2.0L 2024 | AED 219,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used BMW Z4 2024 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned BMW Z4 2024 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of BMW Z4 2024 starting at an average price of 219,000 AED. Each of our Z4 2024 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Z4 2024 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand BMW Z4 2024 for you, across Dubai.
| Price | AED 219,000 - AED 219,000 |
| Body Type | Convertible |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 189BHP |
| Torque | 290Nm |
| Engine capacity | 2L |
| Mileage | 13Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 52L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4324mm |
| Width | 1864mm |
| Height | 1304mm |
| Seating capacity | 2 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 6sec |
| Top Speed | 230km/h |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 1 used BMW Z4 2024 available for sale in Dubai.
The starting price of used BMW Z4 2024 in Dubai is AED 219,000.