-
$5,177Used Peugeot Partner 2018Used Peugeot Partner 2018Peugeot Partner Van Long Body - GCC Specs - Reliable and Practical
Explore a wide selection of verified used Peugeot Partner 2018 for sale in Dubai. Buy and sell used Peugeot Partner 2018 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Peugeot Partner
Looking for the perfect used Peugeot Partner 2018 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Peugeot Partner 2018 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Peugeot Partner 2018 starting at an average price of 19,000 AED. Each of our Partner 2018 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Partner 2018 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Peugeot Partner 2018 for you, across Dubai.
| Price | AED 19,000 - AED 19,000 |
| Body Type | Van |
| Transmission | Manual |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 92 BHP - 110 BHP |
| Torque | 150 Nm - 230 Nm |
| Engine capacity | 1.6 L |
| Mileage | 13 Km/L - 16 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 50 L - 60 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4753 mm |
| Width | 1848 mm |
| Height | 1849 mm |
| Seating capacity | 3 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 11 sec |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Peugeot Partner 2018 available for sale in Dubai.
The starting price of used Peugeot Partner 2018 in Dubai is AED 19,000.