Explore a wide selection of verified used Audi Q8 2023 for sale in Sharjah. Buy and sell used Audi Q8 2023 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Audi Q8 (all)
| Audi Q8 2023 trims | Price* |
|---|---|
| Q8 55 TFSI quattro (340 HP) 2023 | AED 175,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Audi Q8 2023 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Audi Q8 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Audi Q8 2023 starting at an average price of 175,000 AED. Each of our Q8 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Q8 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Audi Q8 2023 for you, across Sharjah.
| Price | AED 175,000 - AED 175,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 340BHP |
| Torque | 500Nm |
| Engine capacity | 3L |
| Mileage | 8Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 85L |
| Cylinders | 6 Cylinders |
| Length | 4986mm |
| Width | 1995mm |
| Height | 1705mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 605L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 5.9sec |
| Top Speed | 250km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used Audi Q8 2023 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Audi Q8 2023 in Sharjah is AED 175,000.