-
$24,700Used Maserati Levante 2020Used Maserati Levante 2020Maserati Levante MASERATI LEVANTE 2020 ENGINE 3.0 /V6 GRANLUSSO
Explore a wide selection of verified used Maserati Levante 2020 for sale in Sharjah. Buy and sell used Maserati Levante 2020 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Maserati Levante
Looking for the perfect used Maserati Levante 2020 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Maserati Levante 2020 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Maserati Levante 2020 starting at an average price of 90,000. Each of our Levante 2020 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Levante 2020 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Maserati Levante 2020 for you, across Sharjah.
| Price | 90,000 - 90,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 350BHP |
| Torque | 500Nm |
| Engine capacity | 3L |
| Mileage | 8Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 80L |
| Cylinders | 6 Cylinders |
| Length | 5005mm |
| Width | 1981mm |
| Height | 1693mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 550L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 6sec |
| Top Speed | 251km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used Maserati Levante 2020 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Maserati Levante 2020 in Sharjah is 90,000.