-
$9,600Used Mitsubishi Xpander 2021Used Mitsubishi Xpander 2021Mitsubishi Xpander Mitsubishi Xpander | 1.5 L | 2021 | GCC | Accident-Free | In Excellent Condition | 588 P.M
Explore a wide selection of verified used Mitsubishi Xpander 2021 for sale in Sharjah. Buy and sell used Mitsubishi Xpander 2021 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mitsubishi Xpander
Looking for the perfect used Mitsubishi Xpander 2021 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mitsubishi Xpander 2021 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mitsubishi Xpander 2021 starting at an average price of 34,999 AED. Each of our Xpander 2021 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Xpander 2021 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mitsubishi Xpander 2021 for you, across Sharjah.
| Price | AED 34,999 - AED 34,999 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 105BHP |
| Torque | 141Nm |
| Engine capacity | 1.5L |
| Mileage | 14Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 45L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4475mm |
| Width | 1750mm |
| Height | 1695mm |
| Seating capacity | 7 seater |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Mitsubishi Xpander 2021 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Mitsubishi Xpander 2021 in Sharjah is AED 34,999.