-
$69,000New Toyota 4Runner 2025New Toyota 4Runner 2025Toyota 4Runner 2025 4RUNNER TRD OFF ROAD PREMIUM -
$80,000New Toyota 4Runner 2025New Toyota 4Runner 2025Toyota 4Runner TRAILHUNTER 2.4 IFORCE-MAX HYBRID -
Explore a wide selection of verified new Toyota 4Runner 2025 for sale in UAE. Buy and sell new Toyota 4Runner 2025 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Toyota 4Runner
Looking for the perfect new Toyota 4Runner 2025 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Toyota 4Runner 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 3 listings of Toyota 4Runner 2025 starting at an average price of 252,000 AED. Each of our 4Runner 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right 4Runner 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Toyota 4Runner 2025 for you, across UAE.
| Price | AED 252,000 - AED 292,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 236BHP |
| Torque | 376Nm |
| Engine capacity | 4L |
| Mileage | 8Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 87L |
| Cylinders | 6 Cylinders |
| Length | 4823mm |
| Width | 1925mm |
| Height | 1795mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 1190L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 9sec |
| Top Speed | 200km/h |
| Drive type | Four Wheel Drive |
There are 3 new Toyota 4Runner 2025 available for sale in UAE.
The starting price of new Toyota 4Runner 2025 in UAE is AED 252,000.