-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
$15,600New Toyota Rush 2023New Toyota Rush 2023Toyota Rush Toyota Rush 1.5L Petrol Automatic MY2023
Explore a wide selection of verified new Toyota Rush 2023 for sale in UAE. Buy and sell new Toyota Rush 2023 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Toyota Rush
Looking for the perfect new Toyota Rush 2023 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Toyota Rush 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 12 listings of Toyota Rush 2023 starting at an average price of 57,700. Each of our Rush 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Rush 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Toyota Rush 2023 for you, across UAE.
| Price | 57,000 - 62,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 103 BHP |
| Torque | 135 Nm |
| Engine capacity | 1.5 L |
| Mileage | 14 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 45 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4435 mm |
| Width | 1695 mm |
| Height | 1705 mm |
| Seating capacity | 7 seater |
| Boot Space | 213 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 13 sec |
| Top Speed | 175 km/h |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 12 new Toyota Rush 2023 available for sale in UAE.
The starting price of new Toyota Rush 2023 in UAE is 57,700.