Explore a wide selection of verified new GAC M8 2027 for sale in Dubai. Buy and sell new GAC M8 2027 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
GAC M8
Looking for the perfect new GAC M8 2027 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned GAC M8 2027 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 2 listings of GAC M8 2027 starting at an average price of 175,000. Each of our M8 2027 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right M8 2027 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand GAC M8 2027 for you, across Dubai.
| Price | 175,000 - 175,000 |
| Body Type | Van |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 248 BHP |
| Torque | 400 Nm |
| Engine capacity | 2 L |
| Mileage | 10 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 68 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5212 mm |
| Width | 1893 mm |
| Height | 1823 mm |
| Seating capacity | 7 seater |
| Boot Space | 355 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 10 sec |
| Top Speed | 180 km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 2 new GAC M8 2027 available for sale in Dubai.
The starting price of new GAC M8 2027 in Dubai is 175,000.