-
-
-
-
-
$15,100New Mitsubishi Xpander 2023Mitsubishi Xpander Mitsubishi Xpander Cross 1.5L Petrol Automatic GCC 2024
Explore a wide selection of verified new Mitsubishi Xpander 2023 for sale in Dubai. Buy and sell new Mitsubishi Xpander 2023 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mitsubishi Xpander
Looking for the perfect new Mitsubishi Xpander 2023 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mitsubishi Xpander 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 5 listings of Mitsubishi Xpander 2023 starting at an average price of 55,000 AED. Each of our Xpander 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Xpander 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mitsubishi Xpander 2023 for you, across Dubai.
| Price | AED 55,000 - AED 59,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 105BHP |
| Torque | 141Nm |
| Engine capacity | 1.5L |
| Mileage | 14Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 45L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4475mm |
| Width | 1750mm |
| Height | 1695mm |
| Seating capacity | 7 seater |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 5 new Mitsubishi Xpander 2023 available for sale in Dubai.
The starting price of new Mitsubishi Xpander 2023 in Dubai is AED 55,000.