Explore a wide selection of verified used Audi RS4 2008 for sale in Dubai. Buy and sell used Audi RS4 2008 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Audi A4 (all)
Looking for the perfect used Audi RS4 2008 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Audi RS4 2008 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Audi RS4 2008 starting at an average price of 185,000 AED. Each of our RS4 2008 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right RS4 2008 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Audi RS4 2008 for you, across Dubai.
| Price | AED 185,000 - AED 185,000 |
| Body Type | Station Wagon |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 450BHP |
| Torque | 600Nm |
| Engine capacity | 3.5L |
| Mileage | 8Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 55L |
| Cylinders | 6 Cylinders |
| Length | 4726mm |
| Width | 1842mm |
| Height | 1427mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 455L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 4.1sec |
| Top Speed | 260km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used Audi RS4 2008 available for sale in Dubai.
The starting price of used Audi RS4 2008 in Dubai is AED 185,000.