-
-
-
$0New Changan Uni K 2025Changan Uni K CHANGAN UNI-K 2025 – 2.0L Turbo, AWD, Petrol ( Nardo Grey ) FOR EXPORT ONLY -
$0New Changan Uni K 2025Changan Uni K CHANGAN UNI-K 2025 – 2.0L Turbo, AWD, Petrol ( White ) FOR EXPORT ONLY
Explore a wide selection of verified used Changan Uni K 2025 for sale in Dubai. Buy and sell used Changan Uni K 2025 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Changan Uni K
| Changan Uni K 2025 trims | Price* |
|---|---|
| Uni K 2.0T Elite 2025 | AED 87,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Changan Uni K 2025 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Changan Uni K 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 4 listings of Changan Uni K 2025 starting at an average price of 57,000 AED. Each of our Uni K 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Uni K 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Changan Uni K 2025 for you, across Dubai.
| Price | AED 57,000 - AED 99,750 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 233BHP |
| Torque | 390Nm |
| Engine capacity | 2L |
| Mileage | 10Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 70L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4865mm |
| Width | 1948mm |
| Height | 1690mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 518L |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 4 used Changan Uni K 2025 available for sale in Dubai.
The starting price of used Changan Uni K 2025 in Dubai is AED 57,000.