-
-
Warranty
$26,975 PremiumUsed Geely Starray 2026Used Geely Starray 2026 PremiumGeely Starray Starray 4WD 2026 // GCC // Agency Warranty and Service Contract-
Warranty
-
Explore a wide selection of verified used Geely Starray 2026 for sale in Dubai. Buy and sell used Geely Starray 2026 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Geely Starray
Looking for the perfect used Geely Starray 2026 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Geely Starray 2026 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Geely Starray 2026 starting at an average price of 99,000 AED. Each of our Starray 2026 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Starray 2026 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Geely Starray 2026 for you, across Dubai.
| Price | AED 99,000 - AED 99,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 218 BHP |
| Torque | 325 Nm |
| Engine capacity | 2 L |
| Mileage | 11 Km/L - 12 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 60 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4670 mm |
| Width | 1900 mm |
| Height | 1705 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 650 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 8.2 sec - 8.5 sec |
| Top Speed | 180 km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Geely Starray 2026 available for sale in Dubai.
The starting price of used Geely Starray 2026 in Dubai is AED 99,000.