-
- Right Hand
Used Isuzu D-MAX 2022
Used Isuzu D-MAX 2022Isuzu D-MAX X-TERRAIN | AUTOMATIC | 3.0L DIESEL ENGINE | PUSH START | 2022 (Export only)- Right Hand
-
Explore a wide selection of verified used Isuzu D-MAX 2022 for sale in Dubai. Buy and sell used Isuzu D-MAX 2022 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Isuzu D-MAX
Looking for the perfect used Isuzu D-MAX 2022 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Isuzu D-MAX 2022 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 2 listings of Isuzu D-MAX 2022 starting at an average price of 0 AED. Each of our D-MAX 2022 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right D-MAX 2022 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Isuzu D-MAX 2022 for you, across Dubai.
| Price | AED 0 - AED 0 |
| Body Type | Pick Up Truck |
| Transmission | Automatic & Manual |
| Fuel Type | Diesel |
| Horsepower | 190 BHP |
| Torque | 450 Nm |
| Engine capacity | 3 L |
| Mileage | 11 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 76 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5265 mm - 5325 mm |
| Width | 1870 mm |
| Height | 1785 mm - 1790 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Top Speed | 170 km/h |
| Drive type | Four Wheel Drive & Front Wheel Drive |
There are 2 used Isuzu D-MAX 2022 available for sale in Dubai.
The starting price of used Isuzu D-MAX 2022 in Dubai is AED 79,000.