-
$39,700Used Mercedes Benz EQE 350 2023Used Mercedes Benz EQE 350 2023Mercedes Benz EQE 350 MERCEDES-BENZ EQE 350 SUV | 4 MATIC, FULL OPTION | FOR UAE +10% VAT & CUSTOMS
Explore a wide selection of verified used Mercedes Benz EQE 350 2023 for sale in Dubai. Buy and sell used Mercedes Benz EQE 350 2023 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mercedes Benz EQE
Looking for the perfect used Mercedes Benz EQE 350 2023 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mercedes Benz EQE 350 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mercedes Benz EQE 350 2023 starting at an average price of 145,000 AED. Each of our EQE 350 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right EQE 350 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mercedes Benz EQE 350 2023 for you, across Dubai.
| Price | AED 145,000 - AED 145,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Electric |
| Horsepower | 480 BHP - 490 BHP |
| Torque | 530 Nm - 680 Nm |
| Battery size | 90.6 kWh |
| Battery Range | 547 km - 590 km |
| Length | 1 mm |
| Width | 1 mm |
| Height | 1 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used Mercedes Benz EQE 350 2023 available for sale in Dubai.
The starting price of used Mercedes Benz EQE 350 2023 in Dubai is AED 145,000.