-
$28,000New Rely R8 2026New Rely R8 2026Rely R8 Rely R8 Pickup – Full Options | Built for Power & Reliability (Export only)
Explore a wide selection of verified used Rely R8 2026 for sale in Dubai. Buy and sell used Rely R8 2026 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Rely R8
Looking for the perfect used Rely R8 2026 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Rely R8 2026 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Rely R8 2026 starting at an average price of 0 AED. Each of our R8 2026 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right R8 2026 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Rely R8 2026 for you, across Dubai.
| Price | AED 0 - AED 0 |
| Body Type | Pick Up Truck |
| Transmission | Manual & Automatic |
| Fuel Type | Petrol & Diesel |
| Horsepower | 158 BHP - 161 BHP |
| Torque | 230 Nm - 420 Nm |
| Engine capacity | 2.3 L - 2.4 L |
| Mileage | 9 Km/L - 10 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 80 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5370 mm |
| Width | 1960 mm |
| Height | 1880 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Drive type | Front Wheel Drive & Four Wheel Drive |
There are 1 used Rely R8 2026 available for sale in Dubai.
The starting price of used Rely R8 2026 in Dubai is TBD.