-
$7,900 FeaturedUsed Audi A5 2015Used Audi A5 2015 FeaturedAudi A5 35 TFSI 1.8L | 2015 | GCC Specs | 4-Cylinder 170 HP | 83000 KM | Excellent Condition | Like New
Explore a wide selection of verified used Audi A5 2015 for sale in Sharjah. Buy and sell used Audi A5 2015 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Audi A5 (all)
Looking for the perfect used Audi A5 2015 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Audi A5 2015 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Audi A5 2015 starting at an average price of 29,000. Each of our A5 2015 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right A5 2015 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Audi A5 2015 for you, across Sharjah.
| Price | 29,000 - 29,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Hybrid |
| Horsepower | 200BHP |
| Torque | 290Nm |
| Engine capacity | 2L |
| Mileage | 15Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 58L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4829mm |
| Width | 1860mm |
| Height | 1440mm |
| Seating capacity | 4 seater |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 1 used Audi A5 2015 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Audi A5 2015 in Sharjah is 29,000.