-
-
$50,700Used GMC Sierra 2022Used GMC Sierra 2022GMC Sierra 6.2L - V8 - 420 hp and 460 lb-ft torque -
$53,133Used GMC Sierra 2022Used GMC Sierra 2022GMC Sierra 2500 HD Denali 6.0L Single Cab Utility RWD 2500 HD AT4 - DIESEL
Explore a wide selection of verified used GMC Sierra 2022 for sale in Sharjah. Buy and sell used GMC Sierra 2022 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
GMC Sierra
| GMC Sierra 2022 trims | Price* |
|---|---|
| Sierra 2500 HD Denali 6.0L Single Cab Utility RWD 2022 | 195,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used GMC Sierra 2022 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned GMC Sierra 2022 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 3 listings of GMC Sierra 2022 starting at an average price of 185,000. Each of our Sierra 2022 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Sierra 2022 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand GMC Sierra 2022 for you, across Sharjah.
| Price | 185,000 - 198,000 |
| Body Type | Pick Up Truck |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 310BHP |
| Torque | 471Nm |
| Engine capacity | 2.7L |
| Mileage | 8Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 91L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5886mm |
| Width | 2063mm |
| Height | 1917mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 7sec |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 3 used GMC Sierra 2022 available for sale in Sharjah.
The starting price of used GMC Sierra 2022 in Sharjah is 185,000.