Explore a wide selection of verified used Honda Accord 2015 for sale in Sharjah. Buy and sell used Honda Accord 2015 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Honda Accord
Looking for the perfect used Honda Accord 2015 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Honda Accord 2015 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Honda Accord 2015 starting at an average price of 35,000. Each of our Accord 2015 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Accord 2015 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Honda Accord 2015 for you, across Sharjah.
| Price | 35,000 - 35,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 192 BHP |
| Torque | 260 Nm |
| Engine capacity | 1.5 L |
| Mileage | 14 Km/L - 15 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 56 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4970 mm |
| Width | 1860 mm |
| Height | 1450 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 570 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 7 sec |
| Top Speed | 260 km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Honda Accord 2015 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Honda Accord 2015 in Sharjah is 35,000.