-
$26,000Used Mercedes Benz C63 AMG 2016Used Mercedes Benz C63 AMG 2016Mercedes Benz C63 AMG Std 4.0L (5 Seater)
Explore a wide selection of verified used Mercedes Benz C63 AMG 2016 for sale in Sharjah. Buy and sell used Mercedes Benz C63 AMG 2016 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mercedes Benz C-Class
Looking for the perfect used Mercedes Benz C63 AMG 2016 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mercedes Benz C63 AMG 2016 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mercedes Benz C63 AMG 2016 starting at an average price of 95,000 AED. Each of our C63 AMG 2016 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right C63 AMG 2016 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mercedes Benz C63 AMG 2016 for you, across Sharjah.
| Price | AED 95,000 - AED 95,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 451BHP |
| Torque | 550Nm |
| Engine capacity | |
| Mileage | 11Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 60L |
| Length | 4755mm |
| Width | 1839mm |
| Height | 1426mm |
| Seating capacity | 4 seater |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used Mercedes Benz C63 AMG 2016 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Mercedes Benz C63 AMG 2016 in Sharjah is AED 95,000.