-
-
Warranty
$51,800 PremiumUsed Mercedes Benz CLE 200 Coupe 2025Used Mercedes Benz CLE 200 Coupe 2025 PremiumMercedes Benz CLE 200 Coupe 2025 CLE 220d | 2.0L Diesel 4-cylinder | 220 HP | Like New-
Warranty
-
Explore a wide selection of verified used Mercedes Benz CLE 200 Coupe 2025 for sale in Sharjah. Buy and sell used Mercedes Benz CLE 200 Coupe 2025 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mercedes Benz CLE-Class
Looking for the perfect used Mercedes Benz CLE 200 Coupe 2025 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mercedes Benz CLE 200 Coupe 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mercedes Benz CLE 200 Coupe 2025 starting at an average price of 189,000. Each of our CLE 200 Coupe 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right CLE 200 Coupe 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mercedes Benz CLE 200 Coupe 2025 for you, across Sharjah.
| Price | 189,000 - 189,000 |
| Body Type | Coupe |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 201BHP |
| Torque | 320Nm |
| Engine capacity | 2L |
| Mileage | 12Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 66L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4850mm |
| Width | 1860mm |
| Height | 1428mm |
| Seating capacity | 4 seater |
| Boot Space | 353L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 7.4sec |
| Top Speed | 220km/h |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 1 used Mercedes Benz CLE 200 Coupe 2025 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Mercedes Benz CLE 200 Coupe 2025 in Sharjah is 189,000.