-
-
Warranty
$36,200Used Mercedes Benz C300 2025Used Mercedes Benz C300 2025Mercedes Benz C300-
Warranty
-
Explore a wide selection of verified used Mercedes Benz C300 2025 for sale in Sharjah. Buy and sell used Mercedes Benz C300 2025 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mercedes Benz C-Class
Looking for the perfect used Mercedes Benz C300 2025 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mercedes Benz C300 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mercedes Benz C300 2025 starting at an average price of 132,000 AED. Each of our C300 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right C300 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mercedes Benz C300 2025 for you, across Sharjah.
| Price | AED 132,000 - AED 132,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 280BHP |
| Torque | 320Nm |
| Engine capacity | |
| Mileage | 11Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 66L |
| Length | 1mm |
| Width | 1mm |
| Height | 1mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Mercedes Benz C300 2025 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Mercedes Benz C300 2025 in Sharjah is AED 132,000.