Explore a wide selection of verified new Isuzu D-MAX 2023 for sale in UAE. Buy and sell new Isuzu D-MAX 2023 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Isuzu D-MAX
Looking for the perfect new Isuzu D-MAX 2023 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Isuzu D-MAX 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Isuzu D-MAX 2023 starting at an average price of 62,000 AED. Each of our D-MAX 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right D-MAX 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Isuzu D-MAX 2023 for you, across UAE.
| Price | AED 62,000 - AED 62,000 |
| Body Type | Pick Up Truck |
| Transmission | Automatic & Manual |
| Fuel Type | Diesel |
| Horsepower | 190 BHP |
| Torque | 450 Nm |
| Engine capacity | 3 L |
| Mileage | 11 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 76 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5265 mm - 5325 mm |
| Width | 1870 mm |
| Height | 1785 mm - 1790 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Top Speed | 170 km/h |
| Drive type | Four Wheel Drive & Front Wheel Drive |
There are 1 new Isuzu D-MAX 2023 available for sale in UAE.
The starting price of new Isuzu D-MAX 2023 in UAE is AED 62,000.