-
-
New Jetour Dashing 2025
Jetour Dashing Jetour Dashing 1.6L Turbo Petrol 2025 GCC Specs(Only Export) (Export only) -
-
-
-
-
-
-
Explore a wide selection of verified new Jetour Dashing 2025 for sale in Dubai. Buy and sell new Jetour Dashing 2025 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Jetour Dashing
| Jetour Dashing 2025 trims | Price* |
|---|---|
| Dashing 1.6L Turbo 2025 | AED 75,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect new Jetour Dashing 2025 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Jetour Dashing 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 9 listings of Jetour Dashing 2025 starting at an average price of 73,500 AED. Each of our Dashing 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Dashing 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Jetour Dashing 2025 for you, across Dubai.
| Price | AED 73,500 - AED 75,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 194BHP |
| Torque | 290Nm |
| Engine capacity | 1.6L |
| Mileage | 13Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 57L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4590mm |
| Width | 1900mm |
| Height | 1685mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 10sec |
| Top Speed | 200km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 9 new Jetour Dashing 2025 available for sale in Dubai.
The starting price of new Jetour Dashing 2025 in Dubai is AED 73,500.