-
-
Highly Responsive -
Warranty
$76,600Used Audi Q7 2025Audi Q7 45 TFSI quattro S-Line 3.0L Special Offer | AED 4,128 PM | Audi Service Pack 2030, Low KM | Q7 TFSI-
Highly Responsive -
Warranty
-
-
Explore a wide selection of verified used Audi Q7 2025 for sale in Dubai. Buy and sell used Audi Q7 2025 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Audi Q7 (all)
| Audi Q7 2025 trims | Price* |
|---|---|
| Q7 45 TFSI quattro S-Line 3.0L 2025 | AED 279,555 |
| Q7 45 TFSI quattro S Line 2.0L 2025 | AED 299,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Audi Q7 2025 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Audi Q7 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 2 listings of Audi Q7 2025 starting at an average price of 279,555 AED. Each of our Q7 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Q7 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Audi Q7 2025 for you, across Dubai.
| Price | AED 279,555 - AED 299,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 252 BHP - 340 BHP |
| Torque | 370 Nm - 500 Nm |
| Engine capacity | 2 L - 3 L |
| Mileage | 7 Km/L - 9 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 85 L |
| Cylinders | 4 & 6 Cylinders |
| Length | 5052 mm - 5063 mm |
| Width | 1968 mm - 2212 mm |
| Height | 1741 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 740 L - 890 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 5.9 sec - 7.4 sec |
| Top Speed | 233 km/h - 250 km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 2 used Audi Q7 2025 available for sale in Dubai.
The starting price of used Audi Q7 2025 in Dubai is AED 279,555.